+420 775 622 205

Jak vybrat správně kalhoty

Střih & styl
 

Připravili jsme pro Vás přehled základních střihů námi prodávaných jeansů. Pokud jste kus chlapa (posilka,strongman) určitě bychom doporučili vyhýbat se Skinny střihu)

 

  • Antifit – V tuto dobu velice aktuální a módní záležitost. Na stehnech jsou jeansy volnější, ale směrem ke kotníku se nohavice zužuje. Tenhle střih může mít lehce spadlý sed.

  • Skinny – Tyto jeansy jsou celkově velice upnuté od stehen až po kotníky. Doporučujeme opravdu štíhlým jedincům.

  • Slim – úzký střih, dle poslední módy, nicméně neobepíná nohy tak moc jako střih jako Skinny, takže nechává víc volnosti pro pohyb

  • Straight – prostě klasika – asi nejoblíbenější střih džín, nohavice jsou rovně střiženy, nejsou ani úplé, ani moc volné. Vše je akorát.

  • Loose – Volnější a velmi pohodlný střih kalhotů, je to něco mezi STRAIGHT a BAGGY.

  • Baggy – Extra prostor pro celé nohy. Suverénně nejširší kalhoty co u nás najdete.

  • Ripped / Destroyed – mohou mít různé střihy – jejích doménou je zničený střih, či díry, které tam ale jsou správně a nejedná se o chybu výrobku :)

 

 

Jak na velikost ?

Tak předně pamatujete že u každého typu jeansů vidíte proporce modelu a velikost jakou má na sobě. To je solidní nápověda.

 

Střih už máte? Tak jdeme na velikost :)

Jedno číslo – W30 až W41

Pokud je uvedeno u ryflí jen jedno číslo, znamená to, že výrobce udává pouze míru, kterou je velikost kalhot v pasu. Délka džínsů je potom co nejlépe přizpůsobena této velikosti v rámci konfekční standartizace.


Dvě čísla

U některých modelů uvidíte dvě čísla – třeba W36/L34, případně jen 36/34. První číslo značí jak veliké jsou kalhoty v pase. Druhé číslo ukazuje jeho délku. Pokud jste tedy hubení a měříte třeba 187 cm tak je vhodné zvolit 30 nebo 32 v pase a délku kalhot větší – ideálně 34.

 

Pořád si nevíte rady? Pomůžeme Vám, abyste vybrali dobře na 1 pokus

Vezměte svoje rifle, a přeměřte si pas a celkovou délku. Tyto údaje zapiště v objednávce do poznámky a my už se postaráme o zbytek. Věřte nám, že nám záleží ještě více na tom, abyste vybrali na první pokus, než Vám. :)

Máte strach pořád, že se netrefíte? Bez obav ! U ryflí platíme výměnu MY a to oběma směry! Pokud si objednáte džíny a nesedne Vám velikost, tak Vám zaplatíme poštovné od Vás k nám a ještě Vám samozřejmě zcela zdarma správnou velikost pošleme. Ale pozor – pouze pokud budete měnit velikost. Bližší informace o této nabídce naleznete v obchodních podmínkách.