dlouhé mikiny pánské dámské

dlouhé mikiny pánské dámské

Dlouhá mikina – je trendy jak pro muže tak ženy

Pokud si představíte dlouhou mikinu jako něco velice módního, máte určitě pravdu. Ať už jsou pánské nebo dámské, jejich kouzlo tkví v tom, že přesahují délku pasu a jsou tak na první pohled jedinečné a stylové, a jak všichni víme, stylová mikča je prostě základem šatníku. Dlouhé mikiny jsou převážne do streetware stylu a je jedno, jestli je pánská nebo dámská. Všechny mají základní parametry jako všechny jiné druhy mikin. Koupíte je jak bez kapuce tak i s kapucí. Přestože se jedná o streetware módu, mohou bát jak s nápisy, tak samozřejmě i bez nápisu.

Dlouhé mikiny – a co další designové a funkční prvky?

Za nás osobně musíme říci, že u dlouhých mikin fandíme spíše stylu na zip a pokud možno dlouhý zip po celé délce mikiny než pokud je kousek jen přes hlavu a bez zipu. Rozepínací kousky mají svou větší krásu v delším provedení a je tam i kus praktičnosti – prostě si nezničíte svůj „ look“. Bez zapínání to prostě jaksi není ono. Možným problémem je, že dlouhé mikiny nejsou úplně levné a tak je sehnat za pár kaček levně je docela nadlidský výkon – je to aktuální trend a to se odráží i na cenně. Navíc když bude rozepínací, cena ještě poroste.

Jak je to s barvami u našich dlouhých mikin?

přinášíme Vám celou paletu barev – nemůžeme zapomenout na naprostý základ jako je černá, šedá, modrá, ale ani dámy nebudou zklamané, protože máme v sortimentu růžové, zelené a další. A tvrdí chlapi najdou i army kousky v naší nabídce. To že jsou naše kousky bavlněné nemusíme psát, to je samozřejmostí, kdy by taky chtěl na sobě plast ve formě polyesteru. Upozorňujeme ale, že kousky s větší mírou potisku se vyznačují pravidlem, že bavlna je obsažena v 80% látky aby potisk držel kvalitně a 20% má polyester.